01/06/2025
@ wszyscy
Co roku fundacja organizuje Mikołajki wraz z upominkami świątecznymi dla wychowanków lubelskich domów dziecka, w tym roku nie mogło być inaczej.
Z przyczyn niezależnych od fundacji impreza dla dzieci z Domu Dziecka w Dąbrowicy odbyła się 8 stycznia 2025 r w lubelskim LASER CITY.
Nie byłaby ona jednak możliwa, gdyby nie dobre duchy fundacji, które tą imprezę zorganizowały i sponsorowały.
Chcę bardzo serdecznie podziękować wyjątkowym ludziom, którzy bez wahania odpowiedzieli na apel fundacji.
🫴ADAM CIUPAK- napisać o Adamie, że to nieoceniony człowiek to jakby nie napisać nic, bo slowa nie potrafią oddać zaangażowania, zapału, chęci pomocy i dobrego serca.Bez jego obecności nie zadziało by się w fundacji to dobro i ta pomoc, którą niesiemy od lat. Dziękuję za wszystko!
🫴NATALIA RUDENCO- piękny, wrażliwy na krzywdę ludzką człowiek, stojący zawsze za fundacją, który nigdy nie zawodzi i nie odmawia pomocy, uwiecznia każdą akcję pięknymi zdjęciami.
🫴KAMILA MARKOWSKA -PEŁKA- coroczny sponsor fundacji, zawsze pełna chęci pomocy, zaangażowana, po prostu i aż dobry człowiek, fundator upominków dla dzieci.
🫴AGNIESZKA SZYMULA- właścicielka Laser City dziękuje za pięknie zorganizowaną akcję, moc atrakcji i serdeczne przyjęcie dzieci.
🫴MARTA BROŻYNA- ukłony za pizzę, bilety na lodowisko i basen dla dzieci
🫴MAGDA WAPIŃSKA -SIEROCKA
🫴ELŻBIETA WITKOWSKA
🫴ANNA RACZYŃSKA
🫴MONIKA FILIPEK
🫴BARBARA SĄCZYK.
🫴JUSTYNA CĘKAŁA
🫴KASIA NOWAK
🫴MAŁGORZATA SOLKO
🫴PATRYCJA OŚRÓDEK
🫴MONIKA SIWEK-FIETKO, bardzo serdecznie dziękuję Paniom za piękne upominki dla dzieci.
Z wyrazami wdzięczności
Tamara Rutkowska
Prezes zarządu.
Poniżej relacja z LASER CITY.