Kobiety w Centrum - Lubelskie

Kobiety w Centrum - Lubelskie Jesteśmy organizacją, która wspiera kobiety na wielu płaszczyznach – praca, dom, życie publiczne i społeczne.

Pomagamy i dodajemy odwagi – Stawiamy na kobiety w centrum, bo liczysz się TY!

🌟 Masz super moce – czas je odkryć! 🌟Drogie Kobiety,każda z nas zasługuje na to, by poczuć swoją moc, być widziana i doc...
08/11/2025

🌟 Masz super moce – czas je odkryć! 🌟
Drogie Kobiety,
każda z nas zasługuje na to, by poczuć swoją moc, być widziana i doceniona.
Nasze Stowarzyszenie działa na rzecz kobiet w całej Polsce — wspieramy rozwój, świadomość i pewność siebie.
Warsztaty to kolejna przestrzeń, w której kobiety mogą razem rosnąć i wspierać się nawzajem.
Dziękujemy Agata Jackiewicz za wspaniały czas.
Kobiety w Centrum - Lubelskie
Kobiety w Centrum - Lubelskie - Gmina Mircze
Kobiety w Centrum
wśród fanów

❎ Już ️13 listopada, o godz. 11.30,  Klimki 19aCzekamy na Ciebie 🩷
04/11/2025

❎ Już ️13 listopada, o godz. 11.30, Klimki 19a
Czekamy na Ciebie 🩷

20/10/2025

🩷 Różowy Patrol Gliss w akcji🩷

Rano, zanim ruszę do pracy, robię makijaż – zajmuje mi to

21/09/2025

Niestety linku do Panoramy brak, ale kobiety poradzą sobie w każdej sytuacji 🤩
Mamy kawałek nagrania😁
Panorama Lubelska zna się na swojej pracy😉 dlatego zamieściła w swojej relacji jedną z naszych koordynatorek podczas przeprowadzania szkolenia z prawidłowego samobadania piersi.
O to chodzi! Im więcej będziemy temat nagłaśniać, tym więcej kobiet dowie się o naszych działaniach 🩷

Onkocafe
Schwarzkopf

🩷 Breast Fest 2025 – święto siły, kobiecości bez względu na chorobę🩷Na tym niezwykłym wydarzeniu nie mogło zabraknąć nas...
21/09/2025

🩷 Breast Fest 2025 – święto siły, kobiecości bez względu na chorobę🩷

Na tym niezwykłym wydarzeniu nie mogło zabraknąć nas – dziewczyn ze Stowarzyszenia Kobiety w Centrum, które działają w Różowym Patrolu Fundacji Onkocafe

👉 Festiwal, jak co roku, przyciągnął wielu odwiedzających. Dzięki temu mogłyśmy przeszkolić prawie 2 setki Pań oraz kilku Panów z zakresu samobadania piersi na fantomie edukacyjnym.

Pamiętajcie o profilaktyce. Życie mamy jedno, warto o nie zadbać👍

Schwarzkopf

Dziś jako Ambasadorki Różowego Patrolu miałyśmy ogromną przyjemność uczestniczyć w Dożynkach Powiatu Lubelskiego w Niedr...
31/08/2025

Dziś jako Ambasadorki Różowego Patrolu miałyśmy ogromną przyjemność uczestniczyć w Dożynkach Powiatu Lubelskiego w Niedrzwicy Dużej 🌾💚

Nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem – dzięki temu ponad 60 kobiet zostało przeszkolonych z samobadania piersi. To dla nas ogromna satysfakcja i dowód na to, jak ważna jest rozmowa o profilaktyce.

Przypominamy 👇
Nowotwory to jedna z najczęstszych chorób cywilizacyjnych, ale wcześnie wykryte – mogą być wyleczone. Dlatego tak ważne jest, by:

✅ regularnie wykonywać badania profilaktyczne,
✅ prowadzić zdrowy tryb życia – aktywność, dieta, unikanie używek,
✅ słuchać swojego organizmu,
✅ korzystać z bezpłatnych badań przesiewowych (mammografia, cytologia, kolonoskopia).

🔍 Pamiętaj – badania profilaktyczne są bezpłatne, bezbolesne i mogą uratować życie!

Kobiety w Centrum
Onkocafe



Drogie Koleżanki, niezwykłe Kobiety!Ruszyła rekrutacja do Regionalnej Akademii Liderek – w tym roku spotykamy się w malo...
11/08/2025

Drogie Koleżanki, niezwykłe Kobiety!
Ruszyła rekrutacja do Regionalnej Akademii Liderek – w tym roku spotykamy się w malowniczym Waplewie! 🌿
Do udziału zapraszamy inspirujące Liderki z województwa mazowieckiego i lubelskiego.
Miejsc jest niewiele, więc nie czekajcie – kliknijcie w link zgłoszeniowy i dołączcie do grona kobiet, które zmieniają świat wokół siebie! 💪✨
📅 I etap rekrutacji trwa tylko do 22 sierpnia! Współorganizatorem tej edycji jest Przedstawicielstwo Komisja Europejska w Polsce

💎 👩‍🎓 🏆 🚀

Halo MAZOWIECKIE
Halo LUBELSKIE

📣💥📣💥📣💥

❗❗Ruszyła rekrutacja na Regionalną Akademie Liderek właśnie dla Was! 🥰🥰🥰
Akademia odbędzie się:🗓
13-14 września 2025r.
Gdzie🗺
WAPLEWO❗
📣📣📣📣

Jeżeli chcesz podnieść swoje kompetencje liderskie, wymienić się doświadczeniami,
zostać Ambasadorką Unii Europejskiej, to nie może Cię zabraknąć na naszej Akademii 🤩

CO NALEŻY ZROBIĆ 👇👇👇👇👇
1. Wypełnij formularz (link w komentarzu)
2. Nie zapomnij dosłać wymaganych dokumentów na adres:
👉👉👉 [email protected]
3. Po weryfikacji wybranym kandydatkom wyślemy maila z zaproszeniem na rozmowy kwalifikacyjne online.

⏳ PIERWSZY ETAP REKRUTACJI
TYLKO DO 22 SIERPNIA‼️ Go Girls ❗💗❗

Współorganizatorem tej edycji jest Przedstawicielstwo Komisja Europejska w Polsce

💎 👩‍🎓 🏆 🚀

Już 22 marca o godzinie 16.00 spotykamy się w Łukowskim Ośrodku Kultury 🥰Przy okazji otwarcia nowego oddziału Kobiety w ...
16/03/2025

Już 22 marca o godzinie 16.00 spotykamy się w Łukowskim Ośrodku Kultury 🥰

Przy okazji otwarcia nowego oddziału Kobiety w Centrum - Lubelskie porozmawiamy na jakże ważne dla nas Kobiet tematy. 🫶🤝🫂

Oczywiście nie zabraknie na spotkaniu naszego Patrolu stworzonego w ramach współpracy z Onkocafe 🫂🧘‍♀️

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO UDZIAŁU💋✨️❤️

Ps. Jeśli chcecie abyśmy kolejne spotkanie zorganizowały u Was zapraszamy do kontaktu w wiadomosci prywatnej.📩📧📨✒️
Kobiety w Centrum

Lubelskie Kobiety w Centrum nabierają mocy ‼️💪💪W dniu dzisiejszym zasiałyśmy kolejne ziarenko Energi Kobiet na mapie Woj...
04/03/2025

Lubelskie Kobiety w Centrum nabierają mocy ‼️💪💪

W dniu dzisiejszym zasiałyśmy kolejne ziarenko Energi Kobiet na mapie Województwa Lubelskiego. Tym razem nasza koordynatorka Magdalena Misiaszek odwiedziła wspaniałe, pełne energii i super pomysłów Kobiety z Powiatu Puławskiego. Podczas spotkania opowiedziała o działalności Kobiety w Centrum, naszym siostrzeństwie i o tym jak ważne jest to abyśmy były razem i wspólnymi siłami zabiegały o lepsze jutro. 🤝🤝

Oczywiście obowiązkowo :) :) przeprowadzona została również prelekcja na temat profilaktyki raka piersi w ramach naszego Różowego Patrolu🥰🫂

Ziarenko zasiane czekamy na kiełki i liczymy na rychłe ponowne spotkanie w Powiecie Puławskim :) 👋👋

A już 22 marca nasza koordynatorka wyruszy do Łukowa na kolejne spotkanie z Kobietami w Centrum :)

Do zobaczenia na różowym szlaku...👋👋💋

Magdalena Misiaszek , Onkocafe Kobiety w Centrum - Lubelskie wśród fanów

„Wszystko co dobre szybko się kończy…”tym razem stwierdzenie dotyczy serii szkoleń przeprowadzonych przez naszą Aneta Li...
22/01/2025

„Wszystko co dobre szybko się kończy…”
tym razem stwierdzenie dotyczy serii szkoleń przeprowadzonych przez naszą Aneta Lis Ambasadorkę Różowego Patrolu dla pracowników KOWR w Warszawie.
8️⃣szkoleń i aż 4️⃣w styczniu 2025 r.- to nie lada wyzwanie wymagało dobrej organizacji czasu i sporo pracy, ale bez wątpliwości było warto‼️
Bezpośredni kontakt to najlepszy sposób, aby w przyjaznej atmosferze uzyskać wiedzę oraz praktyczne umiejętności.
Właśnie w takich warunkach prawie 120 osób poznało najważniejsze zasady profilaktyki i nauczyło się prawidłowego samobadania piersi na specjalistycznym modelu. Dziękujemy za Waszą aktywność, mnóstwo zadanych pytań, bo wiadomo, że ta wiedza może uratować nasze życie 🚺
Oczywiście nie zwalniamy tempa i dalej będziemy organizować spotkania na których przeszkolimy Was jak prawidłowo wykonywać samobadanie piersi.
Do zobaczenia wkrótce 🙂

Kobiety w Centrum
Kobiety w Centrum - Lubelskie
Onkocafe
Schwarzkopf


Adres

Lublin

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Kobiety w Centrum - Lubelskie umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Ta Organizacja

Wyślij wiadomość do Kobiety w Centrum - Lubelskie:

Udostępnij