15/05/2026
Godna postawa i mocny boks w Dzierżoniowie
„Sparingi Międzyklubowe” to turniej organizowany przez Boks Ciszewski, podczas którego można było sprawdzić swoją dyspozycję, zintegrować się z rówieśnikami ze środowiska pięściarskiego i odpowiedzieć sobie na pytanie czy obrana droga wojownika idzie w dobrym kierunku.
Do Dzierżoniowa, bo tam odbywały się sparingi, pojechała Agata Biernat, a także panowie: Dawid Strzelczyk, Fabian Szymański, Kamil Szymański, Jan Góra, Milan Chmielowiec, Jakub Sibik, Adam Kordyka oraz Łukasz Witoński.
Wszyscy reprezentanci Stowarzyszenia Boks Lubin zaprezentowali się z jak najlepszej strony, mocno stąpając po dzierżoniowskim ringu. Spośród całej ekipy na pewno na wyróżnienie zasługuje Kuba Sibik, u którego widać wielki progres oraz bardzo dojrzały i techniczny boks! Brawa należą się także Dawidowi Strzelczykowi, natomiast wszystkim za postawę i godne reprezentowanie swojej ekipy. Każdorazowo należy podkreślić, iż nasi wychowankowie mocno podkreślają przynależność do klubu, z którym bardzo się utożsamiają, a dla wielu jest to miejsce macierzyste, z którego czerpali pierwsze kroki w tej dyscyplinie.