22/04/2024
Dziękujemy mieszkańcom naszej gminy za udział w II turze wyborów na wójta.
Szczególnie dziękujemy naszym wyborcom za głos poparcia dla Wójt Marek Nicewicz - Gmina Lubicz, który z wynikiem 54% został wybrany na drugą kadencję. To będą dobre lata dla Gmina Lubicz.
Dziękujemy też kontrkandydatowi, Januszowi Wojciechowskiemu, za udział w wyborach i za walkę do samego końca.
Życzymy wszystkim dobrego dnia, tygodnia, miesiąca i następnych 5 lat.