18/02/2026
Akcja ZBĘDNE OKULARY - organizowana także przez nasz klub - dobiega końca.
Pojemniki wypełnione okularami odbierane są stopniowo z zaprzyjaźnionych firm i instytucji. Przedstawiamy ostatnią już grupę organizacji, które wzięły udział w akcji. Są to: Urząd Miejski w Lubinie, Urząd Gminy w Krotoszycach oraz Szkoła Podstawowa im. Jana
Wyżykowskiego w Krotoszycach.
Wyrażamy wdzięczność wszystkim, którzy wrzucili choćby jedną parę zbędnych okularów.
Podziękowania również dla osób z firm, urzędów i
szkół, które zadbały o rozpropagowanie inicjatywy na terenie ich instytucji.