19/10/2025
Tak bym bardzo chciała, żeby niepełnosprawność była czymś zwyczajnie obecnym w społeczeństwie... żeby nikt nie czuł się inny, gorszy z powodu niepełnosprawności... Po takich spotkaniach, kiedy jesteśmy RAZEM mam wielką nadzieję, że już zawsze będziemy RAZEM! To dzięki temu, że nasza przewyjątkowa Publiczność przybywa na nasze przedstawienia JESTEŚMY!
Dzieciaki! ... i dorośli (oczywiście) bądźcie z nami! ZAWSZE!
Dziękujemy, że JESTEŚCIE!
Uwielbiam zdjęcia Pana Piotra, bo przecudnie "uśmiechają" i dają nadzieję!