26/01/2026
Kochani! ❤️Taką kwotę udało się uzbierać w naszym sztabie podczas wszystkich wydarzeń organizowanych na terenie Gminy. 😍Dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom. 🥰
Pamiętajcie, że do północy możecie wpłacać na e-skarbonkę 🫶👇https://eskarbonka.wosp.org.pl/zaniconyfy?fbclid=IwY2xjawPkcXVleHRuA2FlbQIxMQBicmlkETFPaXVzMEwxREU4UFBEZjBTc3J0YwZhcHBfaWQQMjIyMDM5MTc4ODIwMDg5MgABHlN1YhXRXM2-xuDXwiUQQORtSdZviAltS-npmjPBAeqcGneK-lr6z8dc4pSH_aem_tBJKhJQhDxyyvB_HMGuAEQ