21/03/2026
🌿Trzymajmy kciuki!!!!! To też dotyczy naszych dzieciaków!!!! Podpisujmy petycję!!!🍀🍀🍀
Mamy to! Już za tydzień w Sejmie RP rozpatrywana będzie nasza petycja!
26.03.br. na Komisji Do Spraw Petycji wybrzmi temat edukacji dzieci i młodzieży z najczęściej występującym zaburzeniem neurorozwojowym ADHD.
Komisja rozpatrzy naszą petycję "Stop dyskryminacji dzieci z ADHD w szkołach".
Pod petycją podpisało się kilkadziesiąt tysięcy obywateli, dołączają kolejni.
Czuję tę odpowiedzialność,
Czuję rozbudzone nadzieje,
Wierzę, że to czas na zmiany,
Wierzę, że nam się uda!
Dziękuję, za zaufanie,
Dziękuję, że jesteście!
Zapraszam też osoby zainteresowane tym tematem do wspólnych działań!
Razem możemy więcej!
/MS/
Foto: archiwum prywatne z zespołu parlamentarnego ds. ADHD, w zamyśleniu i walce ze sobą, żeby nie przerywać:)