KGW Orłowice-Krobica

KGW Orłowice-Krobica Koło Gospodyń Wiejskich Orłowice-Krobica

Już w ten wtorek!
26/02/2026

Już w ten wtorek!

🌸✨ Kreatywnie i pysznie! ✨🌸Za nami kolejne wspólne spotkanie Koła Gospodyń Wiejskich Orłowice i Krobica 🤍Nie mogło zabra...
04/02/2026

🌸✨ Kreatywnie i pysznie! ✨🌸

Za nami kolejne wspólne spotkanie Koła Gospodyń Wiejskich Orłowice i Krobica 🤍
Nie mogło zabraknąć domowego ciasta z malinami, które dodało nam energii do działania 🍰💪

Sprawdziłyśmy, jak wyszły nasze poprzednie świeczki z betonu, a potem zabrałyśmy się za malowanie kolejnych 🎨🕯️ Wszystko idzie pełną parą, bo przygotowania do kiermaszy wielkanocnych trwają! 🐣🌷

Dziękujemy za cudowną atmosferę, wspólną pracę i mnóstwo uśmiechów. Już nie możemy się doczekać efektów końcowych! 💛

26/01/2026

Przypomnienie- spotykamy się w pierwszy wtorek miesiąca godzina 17.00 tj. 03.02.2026. Świetlica w Krobicy.

07/01/2026

Trzy Króle, tort i... cement! 👑🎂🕯️
Dzisiejsze święto spędziłyśmy w najlepszym możliwym gronie – na spotkaniu naszego Koła Gospodyń Wiejskich Orłowice-Krobica!
Zaczęłyśmy konkretnie: podsumowanie finansów i absolutorium za nami. Ale potem... zrobiło się naprawdę słodko! Świętowałyśmy rocznicę naszego pierwszego spotkania, na którym zapadła decyzja o założeniu Koła. Nie mogło zabraknąć pysznego tortu! 🍰
A na deser? Kreatywna praca! Produkowałyśmy nasze wyjątkowe świece z elementami cementu, które już niedługo trafią do sprzedaży. Było mnóstwo śmiechu, gwaru i wspólnej energii.
Dziękujemy, że jesteście z nami! ❤️

28/12/2025

06.01.2026!
Pierwsze spotkanie KGW w nowym roku!
Zapraszamy 😊

Przypominamy o zbieraniu opakowań po Pringles — zarówno od znajomych, jak i nieznajomych 😉
Będziemy tworzyć pierwsze rzeczy na sprzedaż!

🕔 Godzina: 17.00
📍 Miejsce: Świetlica w Krobicy

EDIT:
1.Podczas spotkania będziemy świętować pierwszy rok naszego koła.
2. Przeprowadzimy też podliczenie roku i porozmawiamy o planach na 2026.
3. Będziemy robić świeczki na sprzedaż ( zdjęcie w komentarzu)

14/12/2025

Ach, co to było za spotkanie z Mikołajem! 🎅✨
Dzisiejszy dzień były pełne radości, uśmiechów i… czekoladowych niespodzianek 🍫❤️
Dzieci z wypiekami na twarzach spotkały się z Mikołajem, który obdarował wszystkich prezentami i dobrym humorem 🎁
A warsztaty czekoladowe? To był prawdziwy hit! Własnoręcznie robione słodkości, kreatywna zabawa i zapach czekolady unoszący się w powietrzu – czego chcieć więcej? 🤎

Wydarzenie zostało sfinansowane z Funduszu Sołeckiego wsi Krobica i Orłowice oraz pomocy KGW.
Serdecznie dziękujemy Państwu Krzyśków i Klubowi Ewa za bezpłatne udostępnienie sali ❤️
Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami i pomogli stworzyć tę magiczną, mikołajkową atmosferę ✨
Takie chwile zostają w pamięci na długo!

Chwalipost!Już niedługo będzie można nas zobaczyć pod naszym nowym namiotem! Dziękujemy Gra-Lech Sc za kawał świetnej ro...
13/12/2025

Chwalipost!
Już niedługo będzie można nas zobaczyć pod naszym nowym namiotem! Dziękujemy Gra-Lech Sc za kawał świetnej roboty!

🎄 Magia Świąt w Orłowicach i Krobicy! ✨Dzisiejsze spotkanie Koła Gospodyń Wiejskich Orłowice-Krobica upłynęło nam w cudo...
02/12/2025

🎄 Magia Świąt w Orłowicach i Krobicy! ✨
Dzisiejsze spotkanie Koła Gospodyń Wiejskich Orłowice-Krobica upłynęło nam w cudownej, świątecznej atmosferze! 💚
Z ogromnym zapałem i mnóstwem kreatywnych pomysłów tworzyłyśmy piękne, pachnące lasem stroiki bożonarodzeniowe. W ruch poszły gałązki, szyszki, wstążki i bombki🎀
• Był to czas pełen śmiechu, kolęd w tle i wspólnego dzielenia się tradycyjnymi, a czasem bardzo nowoczesnymi technikami florystycznymi.
• Każdy stroik jest wyjątkowy i niepowtarzalny, a przede wszystkim zrobiony z sercem! ❤️
Dziękujemy wszystkim Paniom za udział, za wniesienie tak pozytywnej energii i za to, że dzięki Wam nasza lokalna tradycja tworzenia piękna jest wciąż żywa!
Zerknijcie na zdjęcia, aby zobaczyć, jakie cuda stworzyłyśmy! Który stroik podoba Wam się najbardziej? Piszcie w komentarzach! 👇
Życzymy Wam równie kreatywnego i radosnego oczekiwania na Święta! 🎁

Krobica

01/12/2025

Przypominajka!
Jutro tj. 02.12.2025
Godzina 18;00
Spotkanie w Świetlicy- zapraszam!

19/11/2025
🌱 Zapraszamy do wspólnego sadzenia! 🌷W środę o godzinie 10:00 spotykamy się w parku w Krobicy, aby wspólnie przeprowadzi...
17/11/2025

🌱 Zapraszamy do wspólnego sadzenia! 🌷
W środę o godzinie 10:00 spotykamy się w parku w Krobicy, aby wspólnie przeprowadzić nasadzenia roślin zakupionych do nowo powstałego parku.
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy – każda para rąk się przyda!

🔧 Mile widziane: łopatki, nożyce ogrodnicze

Do zobaczenia!

14/11/2025

Adres

Krobica

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy KGW Orłowice-Krobica umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij