Pieszy Kraków

Pieszy Kraków Społeczna inicjatywa "Pieszy Kraków" na rzecz poprawienia sytuacji pieszych w Stołecznym Królewskim Mieście Krakowie. Kazimierza Morawskiego.

Przystrojone zielenią ulice, na których swobodnie mogą bawić się dzieci: z pewnością każdy chciałby takiego miasta, ale większość już dawno stwierdziła, że takie rzeczy to tylko w filmach albo na zdjęciach sprzed stu lat. Od kiedy w naszych miastach zagościł, a później rozpanoszył się samochód wiele ulic zamieniło się w rwącą potoki, które dzielą przestrzeń na odizolowane wyspy. Jest to również pr

oblem Krakowa, który poza w miarę zwartym centrum, tak właśnie wygląda. Tak jak obszary oddzielone wodą łączy się za pomocą mostów, tak tym co łączy brzegi "samochodowych rzek" są przejścia dla pieszych. Niestety w mieście podporządkowanym interesom zmotoryzowanych także i one są rzadkim i luksusowym dobrem. Wiele takich przejść zlikwidowano dla mitycznego zwiększenia przepustowości naszych ulic. Niestety przez przepustowość rozumie się tylko ilość samochodów jakie przejeżdżają przez jednostkę czasu. Część zastąpiły przejścia podziemne czy kładki, inne po prostu
wyparowały. Na pozostałych sygnalizacja często dyskryminuje pieszych, zmuszając ich do przebiegania w ułamku tego czasu, jaki dostają kierowcy. Niewielu pamięta, że przejście dla pieszych przez Aleję Krasińskiego znajdowało się kiedyś w ciągu ulic Zwierzynieckiej i Kościuszki, obok DT Jubilat. Zostało zlikwidowane do czasu otwarcia mostu Zwierzynieckiego. Most stoi już ponad dekadę, a przejścia jak nie było tak nie ma, tymczasem piesi zmuszeni są nadkładać drogi, korzystając z ciasnego przejścia podziemnego na przedłużeniu ul. Czas przypomnieć sobie o tym przejściu. Poprzyj razem z nami petycję o jego przywrócenie.

26/04/2026

🤡💩🤦‍♂️

Pamiętajmy do czego prowadzi   i sprzeciw wobec Św. Przepustowość
05/04/2026

Pamiętajmy do czego prowadzi i sprzeciw wobec Św. Przepustowość

Ojojojoj... prześladowania Polaków nie ustają!
02/04/2026

Ojojojoj... prześladowania Polaków nie ustają!

Koniec kursów doszkalających dla piratów drogowych!

Ojojoj... Ale jak to tak, nie można sobie spokojnie zap # # ? (Zanim się ucieszycie, to pamiętajcie o sędziach twierdząc...
29/03/2026

Ojojoj... Ale jak to tak, nie można sobie spokojnie zap # # ?
(Zanim się ucieszycie, to pamiętajcie o sędziach twierdzących że "auto wypas nie daje poczucia że się jedzie szybko więc to trzeba na spokojnie, a poza tym a po co niszczyć jeszcze życie biednemu mordercy"

"Zabójstwo drogowe" robi furorę w mediach. Analiza dotycząca piratów drogowych, którą opublikowaliśmy w uznanym czasopiśmie "Państwo i Prawo" rozpowszechnia się w internecie pod hasłem "przełomowa". 🤓

W artykule analizujemy, co to znaczy "godzić się" na śmierć w warunkach ruchu drogowego. Wskazujemy, że dotychczasowe podejście do piratów drogowych, którzy rzekomo "nie godzą się" na śmierć, nie było do końca prawidłowe.

Zamiast rozważać, czy szaleńcza jazda była "aż" zabójstwem, niekiedy należałoby raczej zapytać, czy był to "tylko" wypadek. Wszystko zależy od rozłożenia akcentów. 🤔

Gdy pirat drogowy traktuje szosę jak prywatny tor wyścigowy, bliżej mu do siania śmierci na drodze niż przypadkowego, nieumyślnego wypadku.

Oczywiście, nie można utożsamiać nadmiernej prędkości z usiłowaniem zabójstwa. Jednak jazda z prędkością 300 km/h to zachowanie szokująco i oczywiście groźne dla życia; ktoś, kto siedzi za kierownicą tak prowadzonego pojazdu odbiera sobie możliwość jakiejkolwiek reakcji na zagrożenie na drodze.

"Odruchy" obronne, które kierujący podejmuje w ostatniej chwili, nie są realnymi objawami niegodzenia się na skutek. Odruch sam w sobie niczego jeszcze nie mówi o realnych zamiarach sprawcy i jego postawie wobec życia użytkowników drogi.

Cieszę się, że typowo naukowa analiza została dostrzeżona i może realnie wpłynąć na prawną percepcję tego, co robi pirat drogowy.

Artykuł jest dostępny na stronie wydawcy, zachęcam do jego lektury - namiar w komentarzu. 😊

👉 Piotr Banaśkiewicz, Kordian Bielak, Hubert Grucela, Kacper Hejnar, Bartosz Joniak, Łukasz Kraj, Mikołaj Małecki, Lena Orzechowska, Kacper Szajor, Jakub Tomaszek, Hubert Trzciński, Maciej Wójcik, "Zabójstwo drogowe", Państwo i Prawo nr 1/2026.

#620+10 lat

Coraz dziwniejsze te rowery w Krakowie :O Punktów karnych za to chyba nie ma, ale jakby policja (stojąca 100m dalej) się...
16/03/2026

Coraz dziwniejsze te rowery w Krakowie :O
Punktów karnych za to chyba nie ma, ale jakby policja (stojąca 100m dalej) się przejmowała co się dzieje dookoła, to mogliby się zająć zagrożeniem w ruchu lądowym...

LAPRowanie wg. protokołu   trwa w najlepsze "Projekt przewiduje również rozszerzenie katalogu dni, w których parkowanie ...
13/03/2026

LAPRowanie wg. protokołu trwa w najlepsze
"Projekt przewiduje również rozszerzenie katalogu dni, w których parkowanie w strefie będzie bezpłatne. Obecnie lista takich dni jest krótsza i nie obejmuje wszystkich ustawowych świąt.
Po zmianie opłaty nie byłyby pobierane we wszystkie dni ustawowo wolne od pracy, z wyjątkiem niedziel. Chodzi m.in. o 6 stycznia, 1 maja, 3 maja, Boże Ciało, 15 sierpnia czy 11 listopada. Miasto tłumaczy, że obecne przepisy są dla kierowców mało czytelne."

"Projekt – zgodnie zapowiedziami – zakłada, że posiadacze statusu Karty Krakowskiej będą mogli parkować w niedziele w podstrefie A bez opłat, pod warunkiem powiązania numeru rejestracyjnego pojazdu z kontem w systemie programu. Tak, jak to ma miejsce obecnie z parkowaniem według obniżonych stawek."

Jest projekt zmian w parkowaniu. Idzie dalej niż zapowiadał prezydent Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl Do rady miasta trafił projekt zmian w zasadach parkowania w Krakowie. Oprócz niedzielnego zwolnienia dla mieszkańców mowa też m.in. o nowych dniach bez opłat i dłuższym czasie na zapł...

No elo, przepisy są dla plebsu, dla elit prawniczych jest kokaina i zap**dalanie bez opamiętania. Aha, i 18 msc "kary wi...
07/03/2026

No elo, przepisy są dla plebsu, dla elit prawniczych jest kokaina i zap**dalanie bez opamiętania. Aha, i 18 msc "kary więzienia" to akurat górny limit stosowania art 43la KKW tj. stosowania dozoru elektronicznego.
Gość ani dnia nie przesiedzi w więzieniu, będzie grał na konsoli (i pewnie się bawił dalej białym proszkiem) w swoim apartamencie.

Pan Wielki Aktor(tm) Marcin Dorociński musi być dumny z nielegalnego zasr*wania przestrzeni miejskiej reklamą Nice To Fi...
28/02/2026

Pan Wielki Aktor(tm) Marcin Dorociński musi być dumny z nielegalnego zasr*wania przestrzeni miejskiej reklamą Nice To Fit You (jak szukacie diety pudełkowej, to wiecie kogo skreślić na starcie).
ŁADny Kraków
Aleksander Miszalski

Jeśli szukamy betonu większego niż w Radzie Miasta Krakowa czy ZDMK to nieustannego LARPowania na głębokie lata 90 XX wi...
22/02/2026

Jeśli szukamy betonu większego niż w Radzie Miasta Krakowa czy ZDMK to nieustannego LARPowania na głębokie lata 90 XX wieku dostarczają niezawodne rady dzielnic.
Dobrze, że takie stanowiska mają wartość papieru, na którym są przygotowane. Niedobrze, że antypiesza kontrrewolucja najwyraźniej jest *****sprytnym wygrywającym w UMK...

Już oficjalnie, prezydent Aleksander Miszalski postanowił LARPować projekt KOMOROWSKI2015, pewnie partia wysłała tych sa...
19/02/2026

Już oficjalnie, prezydent Aleksander Miszalski postanowił LARPować projekt KOMOROWSKI2015, pewnie partia wysłała tych samych "doradców".
Niby żartowaliśmy, że El Presidente Jacek Majchrowski okazuje się być progresywny i prospołeczny na tle tego co się dzieje, ale tu nie ma co śmieszkować bo najwyraźniej tak jest 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

W ostatnich miesiącach wprowadziliśmy szereg koniecznych i ważnych, choć trudnych dla mieszkańców Krakowa zmian. Za każdą z tych zmian stoi racjonalne uzasadnienie, choć zdaję sobie sprawę, że żyjemy w czasach, w których populizm spycha na dalszy plan wszystkie merytoryczne i racjonalne argumenty.

Jedną z takich zmian było wprowadzenie opłat za parkowanie w niedzielę w podstrefie A. Zrobiliśmy to przede wszystkim dlatego, by uwolnić dla mieszkańców miejsca parkingowe w centrum Krakowa. Tej zmiany od lat oczekiwało wielu mieszkańców.

W ostatnich dniach rozmawiałem o Obszarze Płatnego Parkowania z wieloma Krakowianami oraz zapoznałem się z danymi o funkcjonowaniu OPP w pierwszych tygodniach po zmianach. Doszedłem do wniosku, że w sprawie OPP poszliśmy o jeden krok za daleko. Dlatego, po dogłębnej analizie sytuacji, zdecydowałem się dokonać korekty OPP.

W najbliższym czasie wystąpię do Rady Miasta z projektem uchwały, który zwolni mieszkańców Krakowa z niedzielnych opłat za parkowanie w podstrefie A. Zmiana ta nastąpi od 1 maja. W podstrefach B i C niedziele nadal pozostaną bezpłatne.

Dzięki temu mieszkańcy wciąż będą mieli ułatwiony dostęp do miejsc parkingowych w centrum, a płatne niedziele dotyczyć będą przyjezdnych i turystów.

Czas na korektę Obszaru Płatnego Parkowania.

W Państwie z g*wna i kartonu jestem, a gdzie?Aleksander Miszalski może niech się Straż Miejska Miasta Krakowa weźmie do ...
12/11/2024

W Państwie z g*wna i kartonu jestem, a gdzie?
Aleksander Miszalski może niech się Straż Miejska Miasta Krakowa weźmie do roboty, a nie tylko wysyłaniem pism zniechęcających karami sygnalistów do jakiejś elementarnej troski o miasto?
"Spacerowa aleja Waszyngtona na Salwatorze, która jest dojściem do Kopca Kościuszki, przy której rosną piękne drzewa, pomniki przyrody, powinna być spacerowym traktem dla pieszych. Tymczasem stała się parkingiem dla samochodów. Parkujących gdzie popadnie. Na trawnikach, zieleńcach, korzeniach drzew. Przykry to obrazek"

2024 ROK! 2024!

 

Adres

Kraków
31-010

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Pieszy Kraków umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij