25/05/2026
Dzisiejsze spotkanie w ramach zajęć "Seniorem być, aktywnie żyć" przebiegło w radosnej i pełnej muzyki atmosferze 🎵
Uczestnicy wspólnie śpiewali karaoke, prezentując utwory z różnych gatunków muzycznych. Bogaty repertuar sprawił, że każdy mógł odnaleźć melodie bliskie swoim upodobaniom, a wspólne śpiewanie dostarczyło wielu pozytywnych emocji.
Zwieńczeniem spotkania był słodki poczęstunek oraz kawa ☕🍰