04/05/2026
"Bogu na chwałę, ludziom na pożytek "
Dnia 2 maja 2026 roku w kościele Przemienienia Pańskiego we Wróblowicach wspólnie z Jednostką OSP KSRG Wrząsowice uczestniczyliśmy w uroczystej Mszy Świętej w intencji Strażaków i ich rodzin z okazji Dnia Strażaka, a także w intencji Strażaków, którzy odeszli na wieczną służbę👩🚒🧑🚒. Nie zapominając o korzeniach naszej Jednostki odwiedziliśmy groby założycieli oraz zmarłych Strażaków OSP Zbydniowice. To im zawdzięczamy historię naszej Jednostki👩🚒🧑🚒. Złożyliśmy kwiaty, zapaliliśmy znicze oraz chwilą zadumy uczciliśmy ich pamięć🕯.
Z okazji dnia Strażaka składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim druhom i druhnom👩🚒🧑🚒. Ratowanie życia, zdrowia i mienia ludzkiego oraz niesienie pomocy potrzebującym, to działania wpisane w naszą codzienną strażacką służbę🚒. Ogromne wyrazy szacunku i uznania za trud, poświęcenie i ofiarność. Podziękowania za bezinteresowną, humanitarną i niezmiernie trudną pracę. Życzymy, aby ta trudna służba była źródłem satysfakcji oraz powodem do dumy, a społeczne uznanie niech towarzyszy w codziennej działalności.
Niech św. Florian zawsze otacza Was i Wasze rodziny swoją opieką🚒🚨❤.
Składamy najserdeczniejsze podziękowania za przygotowanie wyjątkowych upominków dla naszych druhen i druhów👩🚒👨🚒. Lukrowane pierniczki w kształcie wozów strażackich 🚒 zachwyciły wszystkich nie tylko precyzją wykonania, ale i sercem włożonym w ich przygotowanie. To był wspaniały, słodki akcent, który sprawił nam ogromną radość!🚒🔥. https://www.facebook.com/share/18na2kar4j/