Co po matematyce?

Co po matematyce? Spotkania te są odpowiedzią na pytania studentów ‘co po matematyce’? Aby był spełnieniem marzeń a nie jedyną, jak im się może wydawać, opcją zatrudnienia.

Projekt „Co po matematyce?” powstał na początku roku akademickiego 2011/2012 i jest to cykl wykładów dla studentów matematyki, kierunków pokrewnych i licealistów zainteresowanych kierunkami matematycznymi, prowadzonych przez zaproszonych absolwentów matematyki. Będą się one odbywały średnio 2 razy w miesiącu i prelegentami będą przedstawiciele firm: ABB, Deloitte, PwC, Noble Securities, HTA Consul

ting, StateStreet, Ernst & Young, StatSoft i innych. Nasi goście będą opowiadać o swojej karierze, o tym jak wygląda ich praca w praktyce, gdzie korzystają z wiedzy matematycznej. Chcemy poszerzyć horyzonty naszych uczestników, aby wybór ich kariery zawodowej był przemyślany i trafny. Chcemy pokazać, że po matematyce pracy można szukać nie tylko w szkole, ale także w wielu firmach związanych z różnymi dziedzinami.

Adres

Kraków
31-422

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Co po matematyce? umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Ta Organizacja

Wyślij wiadomość do Co po matematyce?:

Udostępnij