23/03/2026
Dziękujemy za Wielką Orkiestrę Medycznej Pomocy w Serenadzie❤️
Podczas tegorocznego Finału WOŚP w Centrum Serenada odbyła się wyjątkowa Wielka Orkiestra Medycznej Pomocy. Przestrzeń, w której można było spotkać ludzi zaangażowanych w ratownictwo, profilaktykę zdrowotną i działania społeczne.
Dzięki Waszej obecności mogliśmy pokazać, jak wygląda codzienna pomoc i edukacja zdrowotna – od pierwszej pomocy, przez profilaktykę, aż po działania ratownicze i społeczne.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy współtworzyli to wydarzenie:
🤍 Centrum Serenada
🚑 OPC MED
🚒 OSP Bibice
🚓 Straż Miejska Miasta Krakowa
🚓 Komenda Powiatowa Policji w Krakowie
🏔 Harcerskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe
🧠 IFMSA Poland Kraków
🩸 Fundacja DKMS
👵 Centrum Aktywności Seniora Prądnik, Fundacja Heleny i Tadeusza Augustyn z siedzibą w Krakowie
🌍 Stowarzyszenie Profilaktyki Zdrowotnej Jeden Świat
🐾 Stowarzyszenie Przytul Sierściucha
Wasza obecność, rozmowy z uczestnikami, pokazy i działania edukacyjne były niezwykle ważną częścią finałowego dnia.
Szczególne podziękowania kierujemy także do Oggi Urban Bistro, które już kolejny rok wsparło naszych wolontariuszy ciepłą kawą i herbatą – to naprawdę wiele znaczy w intensywnym dniu Finału.
Dziękujemy za wspólne granie dla WOŚP ❤️
Na zdjęciach możecie zobaczyć część z Was w akcji podczas wydarzenia w Serenadzie.