20/05/2026
W miniony weekend odbył się ostatni zjazd Kursu Przewodnikowskiego "Pierwiosnek", w którym wzięła udział aż czwórka naszych wędrowników. Był to czas pełen wiedzy i przyjaźni, który uczestnicy z pewnością zapamiętają na bardzo długo. Z całego serca dziękujemy za ten kurs! Jest to niewątpliwie ważny krok na drodze harcerskiej⚜️
Zdzisek, Bianka, Oliwia, Yeva, gratulacje!