27/09/2025
💚 Dziękujemy! 💚
Dzisiejszy Dzień Zdrowia za nami – i to dzięki Wam był tak wyjątkowy! 🌿
Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy przybyli, aby zadbać o swoje zdrowie. 👏
Dziękujemy partnerom wydarzenia – Szpital Uniwersytecki w Krakowie , XV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krakowie oraz Dzielnicy XII Bieżanów–Prokocim – za wsparcie i współorganizację. 🤝
Ogromne podziękowania kierujemy także do specjalistów i ekspertów, którzy dzielili się swoją wiedzą, prowadzili konsultacje i wykonywali badania. 🩺
Dziękujemy również naszym niezastąpionym Wolontariuszom! ❤️
To dzięki Wam wszystkim mogliśmy stworzyć wydarzenie, które realnie wspiera zdrowie i buduje wspólnotę w naszej dzielnicy. 💛
Do zobaczenia na kolejnych inicjatywach! ✨