02/04/2026
📣 KOLEJNY PARALIŻ SYSTEMU OPŁAT SCT W MAŁOPOLSCE❗❗ Napływają do nas bardzo niepokojące sygnały od kierowców, czekających w długich kolejkach przed strefomatami na południowych granicach Krakowa. Sytuacja powtarza się od środy wieczór❗
Krzysztof, właściciel sklepu w Wieliczce:
"Skapitulowałem po pół godzinie dziś rano. Za mną ok. 20 osób w kolejce. Ciągle widzę błąd transakcji i nie mogę opłacić wjazdu. Dzwonię na tę ich infolinię. Pani mówi, że nie może nic zrobić, bo nie ma (zapytalibyśmy, od kogo ma ono być❓ od dyrektora zarządu dróg⁉️). Przełącza mnie na kolejną infolinię, a tam informacja, że jestem dwudziesty drugi w kolejce. Tak się nie da funkcjonować".
Niestety, mieszkańcy i przedsiębiorcy z Małopolski kolejny raz padają ofiarą absurdu wymyślonego przez krakowskich polityków, którzy uchwalili bezprawny, niekonstytucyjny gniot i nie potrafią nawet tego wdrożyć. DLATEGO PROSIMY O POMOC I WŁĄCZENIE SIĘ W NASZĄ KAMPANIĘ❗ Wszystkimi dostępnymi kanałami próbujemy obalić ten chory system. TUTAJ PETYCJA BEZPOŚREDNIO DO LIDERÓW POLITYCZNYCH W SEJMIE o pilną zmianę ustawy i usunięcie z niej SCT ⬇️⬇️
https://sct.nieoddamymiasta.pl/?ka=061502
Dołączajcie i przekażcie dalej❗