Na początku listopada 2014 roku Kozerki zyskały nowoczesną świetlicę. Ma ona służyć także mieszkańcom sąsiednich miejscowości - Władkowa, Makówki i Czarnego Lasu. Obiekt został pomyślany tak, by mogły się w nim odbywać zajęcia dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych, będą organizowane warsztaty, spotkania i różnego rodzaju kursy. Profil facebookowy Swietlicy https://www.facebook.com/swietlica.k
ozerki
ma pomagać w integracji mieszkańców, służyć jako platforma informacyjna, jako miejsce, gdzie bedą wymieniane opinie na temat funkcjonowania tej nowej placówki kulturyalnej. Administratorem świetlicy jest Ośrodek Kultury Gminy Grodzisk Mazowiecki. Wszelkie uwagi i zapytania prosimy kierować bezpośrednio do Dominiki Staniaszek, koordynatora ds. organizacyjnych, mailowo lub telefonicznie ([email protected] / 660 540 169). Koordynatorka, Dominika Staniaszek, jest otwarta na Wasze pomysły i zaprasza do wspólnego aktywnego działania :)
Aktualny grafik zajęć odbywających się w świetlicy znajduje się w naszej galerii w albumie harmonogramy zajęć :)