06/05/2026
W dniu 4.05 odbyła się Msza Święta w intencji strażaków z okazji święta naszego patrona, św. Floriana. 🚒🔥
Podczas nabożeństwa oddaliśmy hołd poprzez udział pocztu sztandarowego. Do kościoła przyjechaliśmy naszymi wozami bojowymi, wspólnie podkreślając rangę tego wyjątkowego dnia.
Dziękujemy wszystkim za złożone życzenia! 😊