01/04/2026
Wielkanoc tuż-tuż! 🐰🥚
Dziś w naszym Ośrodku odbyło się wyjątkowe spotkanie wielkanocne, pełne ciepła, radości i wspólnego świętowania. Przy pięknie udekorowanym stole zasiedliśmy razem, aby skosztować potraw przygotowanych przez pracownię gospodarstwa domowego.
Spotkanie było okazją do rozmów oraz po prostu bycia razem.
Wszystkim życzymy zdrowych, pogodnych oraz spokojnych Świąt Wielkanocnych 🌸