15/04/2026
🚆 KOMUNIKAT SPECJALNY!!!
Informujemy, że akcja „Pociąg do Bezpieczeństwa”, organizowana przez Oddziały OSPS BHP we współpracy z Targami SAWO, wchodzi w kulminacyjny moment.
📍 Na trasie Lublin – Poznań do naszego składu dołącza wyjątkowy pasażer:
👉 Marcin Stanecki – Główny Inspektor Pracy, Szef Państwowa Inspekcja Pracy
Pan Marcin Stanecki wsiądzie do pociągu na stacji Warszawa Centralna i podzieli się swoim doświadczeniem z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.
Obecność Pana Ministra Marcina Staneckiego to wyraźny sygnał, że inicjatywa integrująca środowisko służby BHP promująca dobre praktyki w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy ma istotne znaczenie na poziomie ogólnokrajowym.
Cel przejazdu:
- promocja dobrych praktyk w zakresie BHP
- integracja środowiska specjalistów
- wspólna obecność podczas wydarzenia Targi Sawo - Razem dla bezpieczeństwa
📢 Prosimy wszystkich uczestników o gotowość do wejścia na pokład – przed nami czas dzielenia się dobrymi praktykami z zakresu bezpieczeństwa pracy🤝
🚆 Pociąg nabiera rozpędu…
Odjazd już wkrótce.
Nie zwalniamy tempa!
Do zobaczenia na pokładzie!