14/06/2026
Chociaż od tamtych wydarzeń minęło już trochę czasu, wracamy wspomnieniami do wyjątkowego dla nas dnia. ⏳
W niedzielę, 31 maja, druhowie naszej Ochotniczej Straży Pożarnej oraz członkowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej uczestniczyli w obchodach Gminnego Dnia Strażaka w Gmina Kocierzew Południowy
Nasza jednostka dumnie wystawiła poczet sztandarowy, uświetniając uroczystą Mszę Świętą o godzinie 12:00 w kościele w Boczkach Chełmońskich. Po zakończeniu części oficjalnej i nabożeństwa, wszyscy uczestnicy udali się na wspólny poczęstunek. Była to doskonała okazja do podsumowań, wspólnych rozmów oraz zacieśniania strażackich więzi. 🤝
Dziękujemy raz jeszcze naszym druhom oraz młodzieży za godne reprezentowanie barw naszej OSP! 👩🚒👨🚒