19/04/2026
Kolskie Stowarzyszenie Abstynentów ,, Przyszłość '' w Kole po raz kolejny miało zaszczyt gościć w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole zawodników amatorów w Xl Mistrzostwach Polski Klubów i Stowarzyszeń Abstynenckich w tenisie stołowym z okazji Ogólnopolskiego Dnia Trzeźwości . Wiele życzliwych słów i gratulacje za zorganizowanie mistrzostw przekazał nam burmistrz miasta Koła pan Krzysztof Witkowski wraz z zastępcą panią Moniką Ciesielską oraz przewodnczącym rady miejskiej w Kole panem Mariuszem Hanefeldem, od kierownika MOPIPR Cezarego Tomczyka otrzymaliśmy list gratulacyjny za co serdecznie dziękujemy. Każde mistrzostwa to nie tylko spotkanie przy stole tenisowym i rywalizacja to też rozmowa wymiana doświadczeń a przede wszystkim dobra zabawa z abstynentami z innych stowarzyszenia oraz kluby abstynenckie z całej Polski. Jesteśmy bardzo wdzięczni z pomocy w organizacji Gminie Miejskiej W Kole , Urząd Miejski w Kole, Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji, Drukami Dagraf- Dariusz Bejm, Nilan- Polska Jacek Kamiński, Okręgowej Mleczarni w Kole oraz wszystkim darczyńcom którzy chcieli pozostać anonimowi. Na Xl mistrzostwa zgłosiło się 84 zawodników z 19 stowarzyszeń i klubów abstynenckich a oto zycięscy którzy zajęli miejsca na podium Kategoria Kobiet
I Miejsce
Mistewicz Karolina ,,U siebie" Łódź ,
Il Miejsce
Kalata Magdalena ,,Rodzina Ostrów Mazowiecka
Ill Miejsce
Nadolska Sylwia ,,Przystań '' Sierpc
Kategoria Mężczyzn 18-55
I Miejsce
Sochacki Paweł ,, Przyszłość " Koło
II Miejsce
Nowak Janusz ,,Raj'' Aleksandrów Łódzki
lll Miejsce
Graczyk Jacek ,,Północ" Częstochowa Kategoria 56+
I Miejsce
Ciekański Jerzy ,,Północ"Częstochowa
II Miejsce
Dziubecki Tomasz ,,Azyl" Tomaszów Mazowiecki
III Miejsce
Benzef Krzysztof ,,Zorza " Ursus .