09/06/2026
🍓🍰 Dziś w Programie PFRON „Rehabilitacja 25+” unosił się zapach ucieranego ciasta z truskawkami i rabarbarem. Podczas wspólnego pieczenia nie zabrakło dobrego humoru, śmiechu i drobnych wygłupów, które sprawiły, że czas minął nam w wyjątkowo miłej atmosferze. 😊
Efekt naszej pracy był nie tylko piękny, ale przede wszystkim bardzo smaczny. Ciasto smakowało wyśmienicie i szybko zniknęło z talerzy! 😋
To był dzień pełen radości, współpracy i wspólnie spędzonych chwil. ❤️
🍓🌿🍰