17/12/2025
Ten post nie będzie o ciastkach ☺️
Ten post będzie o ludziach ❤️
O wszystkich tych, którzy włożyli swoją pracę i ogromny wysiłek w to, żeby Ten dzień był pełen radości i świątecznej atmosfery.
O wszystkich, którzy wsparli inicjatywę Rada Rodziców SP33 w Kielcach i z uśmiechem na ustach celebrowaliśmy wspólnie kiermasz świąteczny w Szkoła Podstawowa nr 33 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Kielcach
Nie sposób wymienić wszystkich zaangażowanych z imienia i nazwiska, ale to pokazuje, że jesteśmy Wspólnotą 🫶🫶
Dyrekcja, Nauczyciele, Uczniowie i Rodzice RAZEM dziś pracowali w świątecznej atmosferze.
Dochód z dzisiejszego kiermaszu zostanie przeznaczony na wyposażenie sali ciszy i chilloutu, ktora zostanie stworzona w naszej szkole.
Z całego serca wszystkim Dziękujemy ❤️❤️❤️