12/06/2026
W dniach 8 i 11 czerwca 2026 r. w dwóch miejscach odbyły się lokalne działania w ramach projektu „GAMIFY+”, współfinansowanego przez Komisję Europejską w ramach programu Erasmus+ 🇪🇺
📍 Ośrodek Wychowawczy im. Matki Kolumby Białeckiej
Zgromadzenia Sióstr św. Dominika
📍 Akademia Nauk Stosowanych im. prof. Edwarda Lipińskiego
➡️ W działaniach wzięło udział 50 osób w wieku 16–20 lat
Co się działo? 👇
🎮 uczestnicy zagrali w grę „Escape from neon city”
🔐 poznali znaczenie cyberbezpieczeństwa
🌍 dowiedzieli się więcej o możliwościach, jakie dają projekty społeczne i Erasmus+
To były dwa intensywne dni pełne nauki przez doświadczenie, współpracy i dobrej energii 💡🤝
💬 Views and opinions expressed are however those of the author(s) only and do not necessarily reflect those of the European Union or the European Education and Culture Executive Agency (EACEA). Neither the European Union nor EACEA can be held responsible for them.