12/03/2026
🎳 KRĘGLE KLASYCZNE
W Gostyniu, w dniach 11–15 marca 2026 r., trwają Eliminacje do Mistrzostw Polski Osób Niewidomych i Słabowidzących w kręglach klasycznych.
W tym roku rywalizacja jest wyjątkowo mocna – do walki o kwalifikacje stanęła rekordowa liczba 117 zawodników i zawodniczek z 24 klubów zrzeszonych w Stowarzyszeniu CROSS.
💙 Klub IKS Debiut reprezentuje 5 zawodników i zawodniczek, których wspiera asystent. Trzymamy kciuki za jak najlepsze wyniki i sportową rywalizację!
Do finałów, które zostaną rozegrane za dwa tygodnie w Sierakowie, awansuje 50% startujących zawodników oraz jedna dodatkowa osoba.
Gratulujemy wszystkim startującym i życzymy powodzenia naszym reprezentantom! 💪🎳
Udział w Eliminacjach do Mistrzostw Polski przedstawicieli IKS DEBIUT jest współfinansowany przez Gminę Kielce.