24/05/2026
Wycieczkę do Cieszyna zdecydowanie uznajemy za udaną — i to nie tylko dlatego, że wrócili wszyscy, którzy wyjechali 😎🏰
Pogoda — zgodnie z planem 🫠 — dopisała, humory również, a przez cały dzień towarzyszyła nam świetna atmosfera 🥳
👏 Ogromne brawa należą się zarówno naszemu przewodnikowi Dariusz Brzóska , który chyba na każde pytanie miał odpowiedź, jak i Biuru Podróży Travel & STYL za świetną organizację całego wyjazdu 🏰🚌
Choć trzeba przyznać, że jeden z uczestników wycieczki momentami dzielnie stawał w szranki z przewodnikiem 💪
🍺 Nie ukrywajmy — dla części uczestników to właśnie Browar Zamkowy był jednym z głównych punktów programu 😄 Zwiedzanie, degustacja piwa i późniejsze zakupy cieszyły się sporym zainteresowaniem 🍻
🍽️ Nie zawiódł także dwudaniowy obiad w restauracji WiP Cieszyn — przepyszny i tak solidny, że późniejsze wejście na Wieżę Piastowską i pokonanie ponad 120 schodów trzeba było potraktować jako obowiązkowe spalanie kalorii 😅
🤝Podczas wyjazdu nie zabrakło także integracji mieszkańców. Pojawiły się nowe znajomości, wspólne tematy i pomysły na kolejne aktywności — kto wie, może niedługo część uczestników spotka się na rowerach 🚴♀️ albo górskich szlakach ⛰️
A skoro już podczas powrotu pojawiały się pytania „kiedy znowu?” i „gdzie jedziemy następnym razem?”… to chyba wycieczka się podobała 🤩
😉Kto nie był, niech żałuje… ale spokojnie — kolejne wydarzenia już powoli się szykują, więc warto śledzić informacje i dzwonić 🤙