27/01/2026
Czas na podsumowanie 34. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! ❤️
To był intensywny, pełen emocji i dobrej energii czas. Jeszcze raz udowodniliśmy, że wspólne granie ma ogromną moc! 🥁🎶
Z dumą informujemy, że 95 wolontariuszy sztabu #3289 „Elementarz” zebrało 1️⃣3️⃣7️⃣ 0️⃣9️⃣9️⃣,2️⃣2️⃣ zł, w tym 3️⃣0️⃣ 6️⃣4️⃣5️⃣,0️⃣0️⃣ zł do eSkarbonek 😍 Wciąż jest to kwota deklarowana, ponieważ czekamy na dokładne przeliczenie pieniędzy przez bank. Nasi niezastąpieni wolontariusze – jak zawsze pełni zapału, uśmiechu i determinacji – dali z siebie wszystko, a darczyńcy pokazali, jak wielkie mają serca ❤️
Z całego serca dziękujemy każdemu, kto był z nami – wolontariuszom, darczyńcom, wszystkim, którzy dzielnie zbierali, wspierali i dokładali swoją cegiełkę do tego wspólnego dobra 💪❤️
Jak co roku osobiste podziękowania kierujemy do Szkolny Patrol za dwa dni bardzo ciężkiej i owocnej pracy w supermarketach i galeriach handlowych na terenie Katowic. Dziękujemy uczniom Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. "Elementarz"oraz Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Elementarz" za wytrwałe kwestowanie na ulicach i online, Przedszkole Kropeczki Katowice za zaproszenie i wsparcie naszej zbiórki, Grupa Protektom za czuwanie nad bezpieczeństwem naszego sztabu i wolontariuszy, Kokociniec.pl - Katowice Blisko Nas za włączenie się w działania promocyjne naszego sztabu. Dziękujemy za pomoc Żłobek "Elementarz Przyjazny Rodzinie" i Niepubliczne Przedszkole "Elementarz" w Katowicach, Pizza Hut za posiłek dla naszych wolontariuszy, wszystkim członkom sztabu oraz tym, którzy przyczynili się do zorganizowania tegorocznego Finału😊 Wykonaliście kawał dobrej roboty. Naprawdę możecie być z siebie dumni! ❤
W tym roku Fundacja WOŚP przeznaczy zebrane pieniądze na diagnostykę i leczenie chorób przewodu pokarmowego u najmłodszych pacjentów. 🏥
Dziękujemy za wszystkie nadesłane zdjęcia i filmy 📸
Radość ze wspólnego grania wciąż wypełnia nasze serca😊
Do zobaczenia w 2027 roku 🤩