11/06/2026
🤝 𝗞𝗼𝗻𝗳𝗲𝗿𝗲𝗻𝗰𝗷𝗮 𝗽𝗼𝗱 𝗽𝗮𝘁𝗿𝗼𝗻𝗮𝘁𝗲𝗺 𝗻𝗮𝗷𝘄𝗮𝘇̇𝗻𝗶𝗲𝗷𝘀𝘇𝘆𝗰𝗵 𝗶𝗻𝘀𝘁𝘆𝘁𝘂𝗰𝗷𝗶 𝗿𝗲𝗴𝗶𝗼𝗻𝘂 𝗶 𝗸𝗿𝗮𝗷𝘂
Już 18 czerwca w Katowicach odbędzie się konferencja PIE ♻️ 𝙂𝙤𝙨𝙥𝙤𝙙𝙖𝙧𝙠𝙖 𝙤 𝙤𝙗𝙞𝙚𝙜𝙪 𝙯𝙖𝙢𝙠𝙣𝙞𝙚̨𝙩𝙮𝙢 𝙬 𝙥𝙧𝙖𝙠𝙩𝙮𝙘𝙚 – 𝙯𝙖𝙜𝙤𝙨𝙥𝙤𝙙𝙖𝙧𝙤𝙬𝙖𝙣𝙞𝙚 𝙝𝙖ł𝙙 𝙞 𝙪𝙗𝙤𝙘𝙯𝙣𝙮𝙘𝙝 𝙥𝙧𝙤𝙙𝙪𝙠𝙩𝙤́𝙬 𝙨𝙥𝙖𝙡𝙖𝙣𝙞𝙖
Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym m.in. przez:
▪️Ministerstwo Klimatu i Środowiska
▪️Wojewoda Śląski
▪️Wojciech Saługa - Marszałek Województwa Śląskiego
▪️Przewodniczącego Zarządu GZM. Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia
▪️Prezydenta Miasta Katowice - oficjalny profil miasta
▪️Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy
▪️Wyższy Urząd Górniczy
To ważny sygnał, że temat efektywnego wykorzystania zasobów antropogenicznych oraz transformacji terenów poprzemysłowych znajduje się dziś w centrum zainteresowania administracji, nauki i biznesu.
📅 18 czerwca 2026 r.
📍 Katowice | Courtyard by Marriott Katowice City Center
💻 Możliwość udziału online
🎫 Udział bezpłatny
📌 Program i rejestracja:
www.pie.pl/konferencje/gospodarka-o-obiegu-zamknietym-w-praktyce