25/05/2026
W Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego poznaliśmy laureatów konkursu Ambasador Srebrnego Pokolenia Województwa Śląskiego 2025 💛💙 Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym 👏 Zobaczcie sami naszą relacje wideo!
Wojciech Saługa - Marszałek Województwa Śląskiego Rafał Adamczyk - Zawsze z Wami Alina Bednarz Halina Bieda - Senator RP Łukasz Ściebiorowski - Poseł na Sejm RP Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego