29/03/2026
Czuwaj!
To znowu my, 3. i ostatni dzień 55. edycji Rajd Arsenał🇵🇱⚜️
I… co to był za dzień! 🔥
Zaczęliśmy wcześnie, pobudka o 5:30 (tak, bolało 😅), ale kto, jak nie my!
Szybkie przygotowanie, porządki bazy i ostatnie wspólne śniadanie. Wiedzieliśmy, że to już końcówka tej wyjątkowej drogi.
Następnie udaliśmy się pod Grób Nieznanego Żołnierza, gdzie w skupieniu i ciszy odśpiewaliśmy hymn. Był to moment, w którym historia spotkała się z teraźniejszością, a my mogliśmy na chwilę zatrzymać się i pomyśleć, po co tu jesteśmy.
Kolejną aktywnością był przemarsz pod Arsenał w Warszawie, miejsce symboliczne, nierozerwalnie związane z Akcja pod Arsenałem. To właśnie tam odbyło się podsumowanie tegorocznego rajdu.
Staliśmy tam spokojni, zadowoleni z przeżytej przygody i dumni, że w ogóle mieliśmy szansę na podium…
I wtedy padły wyniki.
„Szolcowa Liga” - ex aequo 1. miejsce. 🏆
Chwila, w której trudno było uwierzyć.
Chwila, która pokazuje, czym naprawdę jest ten rajd,nie tylko rywalizacją, ale wspólną drogą, odpowiedzialnością i braterstwem
Ten wynik to efekt współpracy, zaufania i zaangażowania całego patrolu między innymi:
Hm. Bartłomieja Sobieszczańskiego
Dh Stanisława Sobieszczańskiego
Dh Bartosza Bocheńskiego
Dh Macieja Błaszczyka
Dh Nikodema Szafrana
Dh. Hanny Erman
Dh. Agaty Sobczak
Dh. Barbary Woźniak
Dh. Michaliny Bartczak
Wracamy z Warszawy bogatsi, nie tylko o wynik, ale przede wszystkim o doświadczenie, które zostanie z nami na długo.
Do zobaczenia za rok.
Czuwaj! ⚜️