28/02/2026
Proszę bez paniki, to tylko żmija.
Ponieważ podczas spacerów po kaletańskich lasach spotykam - już w lutym - żmije, zebrałam dla Państwa informacje na temat tego zwierzątka. Proszę przeczytać i uważać na siebie podczas spacerów. Na siebie, dzieci i na psy :-)
Zapraszam do lektury: https://www.naszekalety.eu/index.php?mods=pokazart&ida=794