31/01/2026
Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację i wsparcie tegorocznego WOŚP ❤️
To była prawdziwa piękna idea w działaniu – pełna dobra, energii i solidarności.
Dziękujemy:
✨ instytucjom, które otworzyły swoje drzwi i serca
✨ wolontariuszom – za Wasz uśmiech, zaangażowanie i niesamowitą moc pomagania
✨ rodzicom i opiekunom wolontariuszy – za wsparcie, zaufanie i wychowywanie młodych ludzi o wielkich sercach
✨ osobom prywatnym – za każdą złotówkę, dobre słowo i gest
✨ lokalom gastronomicznym – za hojność, współpracę i pyszne wsparcie
✨ nauczycielom – za motywowanie, koordynację i pokazanie, że pomaganie ma sens
Razem stworzyliśmy coś wyjątkowego. Pokazaliśmy, że siła wspólnoty naprawdę zmienia świat na lepsze 💛
Dziękujemy, że byliście częścią tej niezwykłej orkiestry. Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej! 🎶🎈