16/06/2026
🚴Finał Ogólnopolskiego Turnieju BRD🚴
Dzisiaj czworo naszych druhów od godziny 12 do 17 uczestniczyło w 47 Finale Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.
Nasza jednostka odpowiadała za przeprowadzenie etapu sprawdzającego wiedzę uczestników z zakresu Pierwszej Pomocy.
Zadaniem uczestników było udzielenie Pierwszej Pomocy dwójce dzieci, którzy ulegli wypadkowi na hulajnodze elektrycznej. Uczniowie rywalizowali w grupach 4 osobowych, na wykonanie zadania mieli 5 minut.
W Turnieju wzięło udział 16 zwycięzców etapów wojewódzkich, oraz ekipa ze Szkoła Podstawowa w Jedliczu .Łącznie 17 drużyn
Głównymi organizatorami byli:
✅PZM Rzeszów
✅Gmina Jedlicze
✅MUKS Podkarpacie Jedlicze
Dziękujemy za zaufanie i współpracę 👏