12/05/2026
🚒Z radością informujemy, że nasza jednostka OSP doposażyła się w nowoczesny sprzęt! Dzięki wsparciu finansowemu 5000 tyś z Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe Nadleśnictwu , zakupiliśmy:
✅ rozdzielacz kulowy 75/52-52
✅ wąż tłoczny WV 75 -6 szt
✅ wąż tłoczny WV 52 - 8szt
✅️ prądownica turbomatic 1 szt
Nowy sprzęt pozwoli nam skuteczniej dbać o bezpieczeństwo mieszkańców oraz chronić nasze lokalne lasy przed pożarami.
Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc i owocną współpracę! 🔥🌳🚒
Szczególne słowa uznania i wdzięczności należą się dla naszego Druha z naszej OSP💪🚒. To dzięki jego zaangażowaniu, determinacji i doskonałej współpracy z leśnikami, pozyskanie tego sprzętu stało się możliwe. Takie osoby to prawdziwy skarb dla naszej jednostki i całej społeczności.
Dziękujemy za Waszą otwartość, hojność i profesjonalizm. Liczymy na dalszą owocną współpracę w kolejnych latach i życzymy wielu sukcesów w codziennej pracy na rzecz polskiej przyrody.