10/06/2026
Drodzy mieszkańcy Sołectwa ! Nasza miejscowość bierze udział w konkursie "Piękne i aktywne Sołectwo" organizowane przez Urząd Gminy. W ramach tego konkursu już w najbliższy poniedziałek o godz. 8:00 do naszej miejscowości przyjedzie komisja konkursowa która sprawdzi i oceni nasze Sołectwo. Dlatego też bardzo proszę każdego z was o udział w tym konkursie i zadbanie o teren przed swoją posesją ;)
Mam nadzieję, że wspólnymi siłami uda nam się przygotować Jażyniec aby wygrać ten konkurs ;)