31/05/2026
❤️🏍️ DZIĘKUJEMY! 🏍️❤️
Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy dziś odwiedzili nasz PIKNIK MOTOCYKLOWY W JADOWNIKACH .
Wasza obecność, uśmiechy, pozytywna energia i ogromne zaangażowanie sprawiły, że ten dzień był naprawdę wyjątkowy.
Szczególne podziękowania kierujemy do wszystkich ludzi o wielkich sercach, którzy wsparli Grzesia.
To właśnie dzięki Wam po raz kolejny przekonaliśmy się, jak wielką siłę ma wspólnota, życzliwość i chęć niesienia pomocy drugiemu człowiekowi. ❤️
Dziękujemy za fantastyczną atmosferę, udział w konkursach, wspólną zabawę i każdą chwilę spędzoną razem. Kolejny raz pokazaliście, że motocykle łączą ludzi nie tylko pasją, ale przede wszystkim dobrem, przyjaźnią i wzajemnym wsparciem.
Dziękujemy naszym sponsorom i partnerom Starostwo Powiatowe w Brzesku, Urząd Miejski w Brzesku, Tomasz Jan Latocha Burmistrz Brzeska , Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku , Sołectwo Jadowniki, OSP JADOWNIKI , Wypożyczalnia Sprzętu Budowlanego i Ogrodniczego Paweł Leś , Piekarnia Gałęziowscy , Auto-Hampel, Metal Master, Zakład Przetwórstwa Mięsnego DZIAD, Salon Pielęgnacji Zwierząt "Luna", GP Racer Serwis, Iron Nomads - wypożyczalnia motocykli AR Moto, EURO AUTO DADEJ, GD sound naszemu wspaniałemu prowadzącemu , zespołom WTH Sacrament , BRIGHTBROTHERS, oraz wszystkim osobom, które dołożyły swoją cegiełkę do tego wydarzenia.
Wracamy do domów zmęczeni, ale szczęśliwi i pełni wdzięczności. Mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie we wrześniu – być może w jeszcze liczniej i z równie gorącymi sercami!
Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach! 🤘🔥🏍️