12/06/2026
Podczas Zjazdu Oddziału Gminnego ZOSP RP podziękowano Komendantowi Wiesławowi Krzysztoniowi, związanemu z jednostką OSP Izbica, w związku z zakończeniem pełnienia funkcji Gminnego Komendanta Ochrony Przeciwpożarowej, za współpracę z jednostkami Ochotniczych Straży Pożarnych, troskę o bezpieczeństwo mieszkańców oraz działania podejmowane na rzecz podnoszenia bezpieczeństwa Gminy Izbica.
Pełniona przez Komendanta Krzysztonia funkcja wymagała zaangażowania, doświadczenia i umiejętności współdziałania z wieloma instytucjami oraz druhami strażakami. Za ten trud, poświęcony czas i oddanie składamy wyrazy uznania i wdzięczności. Druh Wiesław Krzysztoń nadal będzie aktywnie działał na rzecz ochrony przeciwpożarowej i środowiska strażackiego, pełniąc funkcję Wiceprezesa Zarządu Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Izbicy.
Życzymy dużo zdrowia, pomyślności, satysfakcji z dotychczasowych osiągnięć oraz powodzenia w realizacji dalszych planów i zamierzeń.