03/12/2025
Jeszcze czekamy i niedługo podejmiemy decyzję. Do usłyszenia! 😶🌫️
Witajcie!
Jak wiadomo zbliża się data o której wiele z was nie myśli tylko pod kątem świąt, ale również o Motopasterce.
Dzisiaj stawiamy sobie i wam pytanie - czy w tym roku Motopasterka wystartuje?
Jako załoga LHRmoto organizowaliśmy Motopasterki od 6 lat (nie licząc poprzednich luźnych zgromadzeń). W tamtym czasie większość załogi była osobami mieszkającymi w LHR - teraz? Wszyscy mieszkamy w innych miastach, mamy pracę, studia, obowiązki, wracamy tak jak Wy na święta do naszego rodzinnego miasta, z nadzieją na miłą atmosferę, spotkanie z rodziną i znajomymi.
Aktualnie projektem zajmuję się praktycznie jedna osoba - ta, którą mogliście spotkać na kilku etapach ostatnich Motopasterek - podczas przejazdu, czy też zmian lokalizacji.
Stoimy przed ciężkim orzechem do zgryzienia, w postaci zaostrzonych przepisów o organizacji zlotów, sprzątania po Motopasterce, poświęcenia czasu i chęci aby to zoorganizować. Nie będziemy ukrywać że będąc na miejscu można było załatwić pewne rzeczy sprawniej i prościej, niż na odległość.
Tutaj pytanie do was.
Czy są ludzie, którzy chcą Motopasterki w tym roku?
Czy są osoby, które chciałyby pomóc z ogarnięciem Motopasterki po jej zakończeniu?
O Motopasterce zadecyduje liczba reakcji pod tym postem. To będzie dla nas jednoznaczna odpowiedź - czy lud jest głodny igrzysk, czy też mamy sobie odpuścić w tym roku.
Ze świątecznymi pozdrowieniami, LHRmoto. 🎄