03/06/2026
Hop, lubisz tajemnice?
Mamy ją dla Ciebie 😊
Za nami kolejny dzień z zabawą i śpiewem na ustach.
Z lodami, chipsami, owocami i upominkami, bo Dzień Dziecka oficjalnie świętujemy raz w roku 😊
Ale...
Nie my!
My lubimy podkreślać czas bycia dzieckiem i staramy się w atmosferze luzu i zabawy skradać jak najwięcej czasu po to, aby czuć, że tą wyjątkową atmosferę na naszych spotkaniach często, dlatego nie zawsze tworzymy jakieś odjechane prace (choć takich jest dużo), czasami po prostu robimy coś szybko, by mieć czas na przyjemności i zwykłe głośne szaleństwa.
A Wy dorośli?
Jak pielęgnujecie swoje wewnętrzne dziecko?