09/06/2026
Dzisiaj będzie długo😟
Słabo idzie nam zbiórka
Do opłacenia jest faktura za leki
Na zbiórce na utrzymanie kosmusiów z której chcemy kupić puszki i suchą karmę też kiepsko
Zbiórka trwa od ponad miesiąca
Wprawdzie jest tam kwota 3000zł,ale te pieniądze były na bieżaco wypłacane ze zbiórki i przeznaczane na zakup karmy ,a ta już na ukończeniu
Nie tak łatwo wykarmić i utrzymać takie stadko
Dlatego jestem zmuszona podjąć decyzję o zmniejszeniu liczby moich podopiecznych
Oczywiście nie oddam nigdzie tych ,które są w fundacji
Ale nie będę przyjmowała żadnych nowych staruszków
I zmniejszę też z czasem liczbę podopiecznych do 25
To będzie liczba nieprzekraczalna
Nie da się nakarmić starych chorych psiaków serduszkami i lajkami z FB
Utrzymać można tylko wtedy kiedy ma się środki finansowe
A tych ostatnio brakuje
Prawie żadna zbiórka nie osiąga 100%
Ostatnio na prośbę o karmę renal dla Mopka i Kajtusia nie zareagował nikt
Na prośbę o karmę dla Wiki jedna osoba
Jestem bardzo wdzieczna za wsparcie Wiki
Dostałam też pieniążki od Marzenki Marzena Nalezinska ,i za całą kwotę,ponad 500 zł kupiłam puszki brit i Rocco senior - wielkie dzięki Kochana ❤️❤️❤️❤️❤️
Ale Wiki nie jest jedynym psem w fundacji,a kupione dzięki Marzenie puszki starczą na kilka dni
Staram się ,żeby nam niczego nie zabrakło ,leków ,jedzenia ,ale to naprawdę trudne
Coraz trudniejsze
Jeśli ktoś może wesprzeć nasze zbiórki ,będę niezmiernie wdzieczn
https://www.ratujemyzwierzaki.pl/na-zycie-dla-kosmusiow
No i ponizej blik ratunkowy,może ktoś dorzuci grosik
607 512 980
🐕🙏🐕🙏🐕🙏🐕🙏🐕🙏
Kochani W naszym fundacyjnym stadku mamy kilkanaście psiaków chorych na serce Wymagają podawania leku Cardisure To lek pierwszej pomocy ,muszą go otrzymywać codziennie Rano i wieczorem Niestety lek się skonczył i musieliśmy kupić kolejne 2 opakowania (200 tabletek cardisure No i mamy do op....