09/06/2026
Ogłoszenie grzecznościowe!
ZNALEZIONO PSA – SZUKAMY DOMU! 🐾
Wczoraj w Parku Miejskim w Nisku znaleziono porzuconego pieska. To młody, bardzo przyjazny i towarzyski psiak, który uwielbia kontakt z ludźmi. Jest pełen energii, a gdy dorośnie, będzie dużym psem.
Piesek jest niezwykle empatyczny, sympatyczny i milusi! ❤️ Szybko przywiązuje się do człowieka, chętnie się bawi i szuka bliskości.
Obecnie przebywa w domu tymczasowym, jednak nie może tam zostać na stałe ze względu na obecność innych czworonogów. Pilnie szukamy dla niego odpowiedzialnego i kochającego domu.
Jeśli ktoś rozpoznaje psa lub chciałby podarować mu nowy dom, proszę o kontakt. Udostępnienia również mile widziane!🐶
PS. Mam już rybkę, 3 koty i niestabilną emocjonalnie suczkę. 🙈 Nie oddam psa do schroniska, a jeśli go przygarnę to zbankrutuję, a moje zdrowie psychiczne zostanie zniszczone, gdyż ten pies zje mi pół mieszkania i resztki zdrowego rozsądku. Dlatego też proszę o pomoc w szukaniu pieskowi nowego domu.