31/05/2026
2️⃣9️⃣ Maja miałyśmy przyjemność po raz trzeci wziąć udział w wydarzeniu "Kraina Mleka".🐄🥛
Serdecznie dziękujemy Pani Magdzie i Panu Jackowi za możliwość uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu.🫶
Nasze stoisko było po brzegi wypełnione goframi i naleśnikami, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. ☺️
Dzieci były zadowolone, a my szczęśliwe, że mogłyśmy być częścią tego dnia.
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i mamy nadzieję do zobaczenia za rok! 🥰🫶