23/08/2024
Kiedy ECPU siedzi cicho w komentarzach bo może sympatycy uwierzą, że to oni 🤣
Filmik w komentarzu ❤️
Ps. Od ostatniej fali odejść napłynęło trochę informacji ze strony byłych już wolontariuszy. Zastanawiamy się więc nad zrobieniem transmisji live i małej pogadanki na temat okoliczności ostatnich odejść. Co prawda miały być jakieś tam deklaracje, jakieś tam stanowiska, ale jak to zwykle jest dużo gadania, a mało robienia więc po kilku tygodniach zwodzenia nas myślimy, że warto podzielić się tym co wiemy z obserwatorami.
Obserwujcie i czekajcie na więcej info, ale wydaje nam się, że w przyszłym tygodniu znajdziemy czas, żeby usiąść z Wami przy kawce lub herbatce i uciąć sobie z Wami pogawędkę i usłyszeć co Wy myślicie na temat nowych informacji.
Pozdrawiamy i życzymy miłego weekendu 😉