09/06/2026
W ostatnim czasie drużyna MDP OSP Godziszów odwiedziła restaurację "Pod Złotymi Skrzydłami Anioła" 🍟🍔 w Nierodzimiu a dzisiaj spotkaliśmy się na grillu przy naszej remizie🌭🍗
Plany na najbliższy czas:
🔸21 czerwca spotkanie z Sylwia Cieślar - wójt Gminy Goleszów oraz drużynami MDP Gmina Goleszów - gmina w dobrym tonie w ramach "Plaża Goleszów",
🔸treningi przed zawodami powiatowymi MDP
🔸5 września zawody powiatowe drużyn MDP
..a już za 17 dni wakacje! 👍🙋🏖️🏞️🌅