02/07/2024
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci Naszego kolegi Marka, który współtworzył Nową Perspektywę w Gołkowicach😭
Jeszcze niedawno działaliśmy wspólnie w kampanii do wyborów samorządowych, słuchaliśmy i wdrażaliśmy pomysły oraz przemyślenia Marka...
Dziękujemy Ci za współtworzenie naszego projektu i za pracę wykonaną dla Nowej Perspektywy...
Przesyłamy wyrazy współczucia dla rodziny Marka
"Non omnis moriar..." 🖤
Zespół Nowej Perspektywy