07/05/2026
Dziś odwiedziliśmy kolejne placówki z którymi współpracujemy. Wszędzie zostaliśmy cudownie przyjęci, atmosfera spotkań była bezcenna, ale że wyjedziemy z takimi podarkami od dzieci... to się nikt nie spodziewał 😍🥰🫶 Dziękujemy raz jeszcze za wspaniałe, wspólne chwile 🙏