07/03/2026
W przededniu Dnia Kobiet i przy pierwszych oznakach wiosny spotkałyśmy się w wyjątkowo radosnej, kobiecej atmosferze na naszym comiesięcznym zebraniu Klubu. Było wyjątkowo! Takie rozmowy, pełne uważności, serdeczności i energii do działania, przypominają nam, jak wiele dobrego rodzi się ze wspólnoty.
Z radością i ogromnym ciepłem przywitałyśmy w naszym gronie nowe członkinie: Jolantę, Joannę, Dorotę i Lesię. Dziękujemy, że dołączacie! Wasza obecność to dla nas nowe perspektywy, inspiracje i jeszcze więcej sprawczości!
Podczas naszego zebrania było wszystko, co lubimy najbardziej: dobre rozmowy, wzajemne wsparcie, słodkości na stole i głowy pełne świeżych pomysłów. Rozmawiałyśmy o tym, co ważne, dzieliłyśmy się planami i z entuzjazmem układałyśmy kolejne kroki na najbliższy czas w naszym Klubie.
Być wspierającą i mieć wspierające Kobiety wokół! Tego życzymy Wszystkim Kobietom z okazji