09/10/2025
Drodzy Obserwujący,
Kolega wychodzi z ciekawą inicjatywą, która może zainteresować wielu z Was:
Tworzymy kameralny, bezpieczny Krąg Mężczyzn Nieheteronormatywnych, którzy chcą spotkac sie w szczerości, uwaznosci w atmosferze wzajemnego szacunku i akceptacji.
Jesteśmy grupa wsparcia. W trakcie spotkań dyskutujemy na ważne dla nas tematy, dzieląc sie swoimi opiniami, refleksjami i doświadczeniami. Jesteśmy jednak nastawieni na piszukiwanie wlasnych dróg, rozwiazań irozwóju osobistego.
Dla kogo?
- dla mężczyzn nieheteronormatywnych (gejów, bi, trans, innych...)
- którzy sa gotowi do głębszej i szczerej rozmowy
- są otwarci na innych i na własny rozwój i doskonalenie
Jak wygląda spotkanie?
- Liczba uczestników do 12 osób.
- mamy zawsze główny temat do dyskusji ktory wybieramy wspolnie
- praktykujemy ćwiczenia, oddechowe, relasacyjne, medytacyjne
- spotkanie trwa 2 godziny.
- spotykamy się raz na 2-3 tyg. W poniedzialki
- miejsce spotkań: zaprzyjaźnioną sala w Gdansku Oliwie
- najbliższe spotkanie poniedziałek 13.10 19:00
- koszt między 20-30zl na pokrycie wynajęcia sali.
Chetnych ktorzy by chcieli dolaczyc prosze o kontakt
Osobisty. Odpowiem na wszystkie pytania i podam koordynaty. 😊
Kontakt: [email protected]